Kvalitní a příjemné masáže

Provádím masáže regenerační, rekondiční a energetické masáže. Nabízím zakoupení dárkových poukazů na veškeré služby. Dále nabízím zakoupení výhodných pernamentek na masáže a pedikúru. Na míru nakombinuji masáže tak, aby to nejlépe vyhověla Vám a Vašemu tělu.

Nabídka masáží

Masáž celková nebo částečná

Záda, trapéz, nohy, ruce, břicho. Masáž přispívá nejen k regeneraci organismu, ale posiluje i kloubní a svalový aparát, zlepšuje prokrvení kůže, skvělý relax.

Baňkování

Pomocí baňky se na potřebném místě vyvolá sání, které způsobí, že červené krvinky proniknou mimo stěny cév, dochází k aktivaci léčebných procesů. Odstraňuje bolesti zad a kloubů, příznivě působí na páteř a lymfatický systém.

Reflexologie

Léčivý účinek je založen na poznatku, že reflexní zóny a body jsou spojeny s orgány energetickými kanály.Onemocní-li jeden orgán, reaguje příslušná oblast pokožky přecitlivěle.

La spezia kloubní masáž

Masáž určena pro hlavní klouby, možno ji provádět i na malých kloubech. Používá se jalovcový éterický olej s přírodním masážním olejem.

Indikace:

 

Lyonská energetická masáž

Indikace:při hypertenzi, dušnosti, opakované záněty dutin, bolest hlavy, blokády krční páteře, bolesti trapézu, nervozita, neklidný spánek, zhoršená imunita. Metoda je velmi příjemná.

Parafínové zábaly

Mají blahodárný účinek na celé tělo, uvolňují a snižují bolesti pohybového aparátu, rozšiřují cévy, zlepšují prokrvení, změkčuje kůži, má léčebný vliv na klouby, zesvětluje pigmentaci kůže, vhodné jako prevence při ochabování kůže.Parafín nanáším manualmě i na jiné části těla, ne jen na ruce a nohy.

Breussova masáž

Účinná, velmi uklidňující a příjemná masáž zad v oblasti páteře. Používá se třezalkový olej, který vyživuje a regeneruje meziobratlové ploténky, tím dochází k úlevě od bolesti.

Lymfodrenáž

Indikace: „obyčejná“ únava nohou, otékání nohou především v oblasti kotníků, oslabení imunitního systému. Výborná prevence celulitidy nebo její zlepšení. Napomáhá hubnutí, výsledek po již po první masáži. Velice příjemná jemná masáž. Provádí se malým tlakem s účinkem pouze na kůži a podkoží. Tato speciální masáž má za úkol ovlivnit a zvýšit oběh lymfy, dosáhnout odplavení škodlivin z těla. Je zakončena skořicovým zábalem.

Ceník masáží

Ceník regeneračních a rekondičních masáží

Masáž Délka Cena
Šíje a záda 30 minut 250Kč
Šíje a záda 60 minut 470Kč
Šíje, záda a nohy 70 minut 510Kč
Ruce 20 minut 250Kč
Nohy 40 minut 400Kč
Břicho 20 minut 250Kč
Celková masáž (šíje, záda, ruce, nohy) 70 minut  620Kč

Ostatní

Masáž Délka Cena
Baňkování 45minut  310Kč
Breussova masáž 40 minut 370Kč
Kloubní masáž (jeden pár). Všechny klouby dle dohody. 30 minut 110 Kč
Lymfatická masáž (manuální částečná a skořicový zábal) 90 minut 530Kč
Parafín (ruce) 30 minut 100 Kč
Parafín (nohy) 30 minut 100 Kč
Lyonská energetická masáž 40minut 400Kč
Reflexní terapie 40 minut 370Kč
Masáž bérce   70Kč

Ceny možno měnit dle přání zákazníka dle délky masáží.  Ceník platný od 1.1.2024